POZOR ZMĚNA!

AKTUALIZOVÁNO:


Vážené klientky, vážení klienti!

Jak všichni dobře víte, na doporučení MŠMT a Ministerstva zdravotnictví přešly téměř všechny naše vzdělávací kurzy na ON-LINE výuku.

Děkujeme Vám všem, kteří jste se do ON-LINE výuky zapojili. Velmi si Vašeho přístupu vážíme.

Z organizačních a provozních důvodů si Vám dovolujeme oznámit, že všechny naše skupinové kurzy budou i nadále pokračovat ON-LINE formou až do 30.6.2020.

Klientům vzdělávacích kurzů, které se neuskutečnily PREZENČNÍ, ani ON-LINE formou, nabízíme po domluvě s lektory, adekvátní náhradu za neuskutečněnou výuku v náhradních termínech.

Pro kurzy, které přešly na ON-LINE výuku, jsme připravili bonus v podobě několika hodin navíc, jako poděkování za věrnost a flexibilitu v tomto, pro všechny nelehkém, období!

Děkujeme Vám všem za podporu a přejeme pevné zdraví!

Koronaviru zmar!

 

Za vedení a tým JVC FAKTUM, Hana Gráfová


 

Vážené klientky, vážení klienti,

vzhledem k nařízení vlády ČR zůstávají učebny jazykového a vzdělávacího centra FAKTUM až do odvolání uzavřeny .

Na doporučení MŠMT přešly téměř všechny naše vzdělávací kurzy na on-line výuku.

 

Děkujeme Vám všem, kteří jste se do on-line výuky zapojili. Velmi si Vašeho přístupu vážíme.

Po ukončení mimořádných vládních opatření budou všechny naše kurzy dále pokračovat prezenční formou v učebnách jazykového a vzdělávacího centra.

Klientům vzdělávacích,  kurzů, které se neuskutečnily prezenční, ani online formou, nabídneme po skončení vládních opatření, a také po domluvě s lektory, adekvátní náhradu za neuskutečněnou výuku v náhradních termínech. Navíc jsme pro kurzy, které přešly na online výuku, připravili bonus v podobě několika hodin navíc, jako poděkování za věrnost a flexibilitu v tomto, pro všechny nelehkém, období!

Děkujeme Vám všem za podporu a přejeme pevné zdraví!

Koronaviru zmar!

 

Za vedení a tým JVC FAKTUM, Hana Gráfová