PŘÍPRAVA NA MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁT PRO DĚTI

 Celoročně

YLE Cambridge English Young Learners

Jazykové kurzy s mezinárodní zkouškou CAMBRIDGE YLE jsou určeny všem dětem ve věku od 7 do 12 let, které se chtějí učit anglicky. V těchto kurzech mají děti možnost se zdokonalit ve všech složkách anglického jazyka. Pozornost se klade jak rozvoj mluveného a psaného projevu, tak i porozumění čtenému, gramatice a slovní zásobě.

Závěrem kurzu pak děti složí odpovídající jazykovou zkoušku YLE a obdrží mezinárodní certifikát CAMBRIDGE. Poplatek za zkoušku a certifikát je již zahrnut v ceně kurzu. V kurzu využívané učební materiály jsou přizpůsobeny dané věkové skupině a informace z nich jsou dětem podávány velmi hravou a nenásilnou formu. Učebnice jsou plné obrázků a krátkých textů, procvičování gramatiky je založeno na krátkém doplňování, dokreslování či přiřazování. Zadání jednotlivých cvičení pak kopírují formát zkoušky YLE, takže děti jsou následně při zkoušce zvyklé na tyto typy zadání a nemají problém s pochopením. Výuka je také obohacena celou řadou doplňkových materiálů, aktivit a soutěží. Učebnice nejsou zahrnuty v ceně kurzu, pouze mezinárodní zkouška.

Název kurzu Celkem lekcí výuky Délka lekce Plánovaný termín výuky Výukový materiál Cena za semestr celoročního kurzu
YLE STARTERS – A0
(kurz včetně zkoušky)
20 60 min. Dle domluvy Učebnice
YLE Starters
2.590,- Kč Objednat
YLE MOVERS – A1
(kurz včetně zkoušky)
20 60 min. Dle domluvy Učebnice
YLE Movers
2.590,- Kč
Objednat
YLE FLYERS – A2
(kurz včetně zkoušky)
20 60 min. Dle domluvy Učebnice
YLE Flyers
2.590,- Kč
Objednat

Cena přípravného kurzu včetně poplatku za zkoušku Cambridge YLE na dané úrovni konané v objektu FAKTUM v Opavě. Obsazenost kurzu je min. 6 žáků.

Zkouška YLE se skládá ze tří částí:

  • Čtení a psaní (Reading and Writing)
  • Poslech (Listening)
  • Mluvený projev (Speaking)

Máte zájem o jiný cizí jazyk nebo ke kurzům nějaký dotaz? Váš požadavek nám prosím sdělte telefonicky na čísle 732 760 452 nebo 608 877 666 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

zpět