🎭OSOBNOSTNÍ ROZVOJ📈


Osobnostní rozvoj, kurzy měkkých dovedností
(Soft Skills)

Vzdělávací centrum FAKTUM exkluzivně nabízí následující vzdělávací aktivity v oblasti osobnostního rozvoje.

Vzdělávací aktivity jsou určeny jak zájemcům z řad široké veřejnosti, tak i zaměstnancům a vedoucím pracovníkům podniků a firem. Všechny uvedené vzdělávací aktivity jsou realizovány v prostorách moderního školicího střediska na Masařské ulici, č.or. 15 přímo v centru Opavy.

Příjem přihlášek probíhá celoročně, k realizaci vzdělávací aktivity dochází po naplnění minimální kapacity kurzu. Aktuální obsazenost získáte na tel. čísle 608 877 666.

Aktuální nabídka kurzů osobnostního rozvoje: 

Nabízené semináře z oboru osobnostního rozvoje jsou obsahově zaměřeny jak na teoretické znalosti, tak i praktické dovednosti, které vychází z potřeb dnešní společnosti a mezilidských vztahů.

Kurzy osobnostního rozvoje jsou realizovány jako jednodenní kurzy s odpolední a podvečerní výukou. Výstupem z kurzů je získané osvědčení o absolvování dané vzdělávací aktivity.

Pro individuální potřeby jednotlivých zaměstnavatelů (podniků) sestavíme vzdělávací seminář přímo na konkrétní situaci a požadované téma – Kurzy osobnostního rozvoje na zakázku.

Pro doplňující informace o kurzech nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 608 877 666, nebo emailem na adrese vyuka@faktum-opava.cz

V případě dalšího zájmu o témata vzdělávání, které nenaleznete v nabídce, nás prosím oslovte prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo přímo kontaktujte manažera vzdělávání na telefonním čísle 608 877 666, či emailem na adrese: grafova@faktum-opava.cz.