🎄Vánoční dárkový poukaz – neztrácejte čas!🎁

Došla Vám inspirace a nevíte co dát blízkým pod stromeček? Hledáte něco originálního, ale zároveň  se Vám nechce trávit nekonečné hodiny nakupováním? Máme pro Vás řešení!

Voucher classic

Věnujte svým blízkým Vánoční dárkový poukaz dle Vašeho výběru. Stačí si vybrat nějaký kurz z naší nabídky (popř. Vám doporučíme nejvíc oblíbené kurzy) a sdělit nám, v jaké hodnotě, či kolik výukových hodin byste dotyčné osobě chtěli věnovat. Pak už pouze přidáte jméno (volitelné – nemusí se uvádět) a Váš VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ je na světě!

Mystery voucher

Speciální forma voucheru, kdy nevybíráte konkrétní kurz, ale pouze určíte částku, kterou byste dotyčnému rádi přispěli na vzdělávání s námi. Pak už pouze přidáte jméno (volitelné – nemusí se uvádět) a Váš VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ je na světě!

Doprava

Dárkový poukaz si poté můžete vyzvednout osobně, přímo na naší pobočce (Masařská 15, Opava 746 01), nebo Vám jej zašleme e-mailem (můžete si jej vytisknout sami), či prostřednictvím České pošty.  Při výběru dopravy – prostřednictvím České pošty – zasíláme pouze objednávky, které budou vyřízené a zaplacené do 15.12.2023, ostatní pak do 24.12.2023 do 10:00.

Ceny dopravy:

  • Česká pošta – obyčejné psaní – 35 Kč
  • Česká pošta – doporučené psaní – 60 Kč
  • Email – 0 Kč
  • Osobní převzetí na pobočce – 0 Kč

Způsob platby:

  • Platba při osobním převzetí na pobočce
  • Platba bankovním převodem

Více informací a veškeré detaily (ohledně dárkového poukazu, dopravy a platby) obdržíte telefonicky, popř. e-mailem. Kontaktujte nás zde.